candles-314483_1280Kreatywność to niezmiernie ważna cecha człowieka. Oczekuje się jej nie tylko od nauczycieli czy matek wychowujących dzieci ale także od samych kochanków. Każda kobieta jest rządna władzy, jednak nie zawsze potrafi to okazać czy pochwalić się swoją kreatywnością, zwłaszcza w łóżku.

Jeśli na co dzień skrywasz swoje uśpione pragnienia, które odchodzą na dalszy plan, wypierane są przez codzienne obowiązki i zmartwienia, to może warto wreszcie stawić temu czoła i pokazać któregoś wieczoru swojemu partnerowi swoje prawdziwe, dzikie wnętrze.

Nie czekaj więc, bo może właśnie ten wieczór będzie należał do Ciebie. Nie obiecuj, nie sugeruj – po prostu działaj. Zafunduj najpierw sobie maksimum przyjemności, zorganizuj sobie wieczór pielęgnacji dla swego ciała, zadbaj o każdą część z osobna, a kiedy już poczujesz, że jesteś gotowa – stań twarzą w twarz ze swoim partnerem, który akurat w najmniej oczekiwanym momencie zostanie zaskoczony przez rozgrzaną gorącą kąpielą i myślami, pachnącą partnerkę.

Bądź odważna, przejmij inicjatywę i pokaż na co Cię stać! Seksowne, lekkie ubranie pozytywnie wpłynie na wyobraźnię Twojego ukochanego, który będzie już wiedział co się za chwilę wydarzy. Nie czekaj jednak na jego pierwszy krok. Dziś to Ty rozkładasz karty i dyktujesz zasady gry.

Jednak nie ulegaj zbyt szybko, nie rozkładaj się przed partnerem, nie pozwól mu działać zbyt szybko. Rób tak, abyś to Ty czuła się wspaniale, bo to Ty realizujesz dziś swoje skrywane dotąd pragnienia i marzenia. Warto więc pokusić się nawet o rozkazy względem kochanka.

Jeśli chcesz, aby zajął się Twoim pachnącym i jedwabnie gładkim ciałem – powiedz mu to stanowczo, kiedy chcesz, aby przestał – zakomunikuj mu to! Jeśli masz ochotę, aby na Twoje rozgrzane, a może nawet wrzące ciało spadły krople lodu poproś go o to, jeśli marzysz, aby pieścił Twoje ciało piórkiem zdecydowanie mu o tym powiedz. A może marzysz o tym, aby użył jakiś dodatkowych przedmiotów wspomagających Twoje doznania? Masz do tego prawo! Ale czy partner wywiąże się z tylu obowiązków, które nakładasz na niego w trakcie tego wieczoru? A może poczuje się zaskoczony bądź onieśmielony do tego stopnia, że nawet zapomni o tak sprawnym i jakże przydatnym narzędziu w postaci własnego języka?

Może się zdarzyć, że nie wszystko pójdzie po Twojej myśli i partner będzie chciał przejąć inicjatywę, działać według własnej wyobrazi, wówczas masz dwa wyjścia: ulec, ale po co? Skoro to Ty dziś jestem władcą i żądasz od niego maksimum przyjemności. Drugie wyjście to ukarać kochanka za niewywiązanie się z Twoich miłosnych rozkazów. I tutaj już możesz naprawdę użyć swojej bujnej wyobraźni.

Kiedy kochanek nie będzie chciał sprostać Twoim erotycznym oczekiwaniom po prostu go ukaraj. Przytrzymaj mu ręce, aby zrozumiał, że źle zrobił i T zrób z nim co chcesz. Jeśli wówczas będzie prosił, abyś dalej pieściła jego ciało, przerwij to – niech zrozumie, że Ty także „”cierpiałaś” kiedy Ci odmówił i zrobił coś innego, kiedy Ty wołałaś „jeszcze!”. Możesz doprowadzić swojego partnera wręcz do wrzenia i odpuścić, wtedy z pewnością zrozumie, że nie warto z Tobą igrać tylko robić to co Ty rozkażesz.