Choć skrót BDSM kojarzy się nam zwykle z lekką dewiacją seksualną polegającą na czerpaniu przyjemności z zadawania lub odczuwania bólu, to nie jest to cała prawda. Faktycznie ból, dominacja, upokorzenie i krępowanie są elementami, które pojawiają się podczas zbliżenia, jednakże jest to domeną jedynie ułamka przypadków wszystkich ludzi, którzy korzystają z gadżetów związanych z tą kategorią produktów. Do każdego związku może wkraść się rutyna i BDSM jest właśnie jednym z częściej wybieranych lekarstw na szybkie pozbycie się jej z sypialni. Będąc ze sobą uczciwym, szybko dojdziemy do wniosku, że podniecają nas czasem bardzo różne i często „dziwne” bodźce – stosunek na łonie natury lub w aucie, brutalność, delikatność, drażnienie się z partnerką podczas pettingu itp.

Czym może być BDSM?


Skoro wiemy już, iż zakup gadżetów z kategorii BDSM nie musi wiązać się z bólem i upokorzeniem, warto by odsłonić również jego inne oblicze, nieco delikatniejsze, bardziej subtelne i będące urozmaiceniem dla klasycznego zbliżenia. Akcesoria reprezentujące tego typu asortyment mogą służyć również do:
– delikatnego krępowania (każdy zna przecież kajdanki z futerkiem lub szarfy do wiązania),

– zasłaniania oczu (opaska na oczach partnerki wyostrza jej pozostałe zmysły i wzmaga przyjemność),
– łaskotania (piórko w szufladzie szafki obok waszego łóżka doda nieco pikanterii grze wstępnej),
– przebierania się (kostiumy pielęgniarki, sprzątaczki, kochanki Świętego Mikołaja… nieważne jakie, ważne, że dbacie o urozmaicenie swojego życia erotycznego).

Zestaw BDSM w wersji podstawowej


Jeśli nie chce się wydawać dużo pieniędzy na tego typu dodatki i mają one pełnić jedynie funkcję urozmaicenia gry wstępnej, to podstawowy komplet zabawek z całą pewnością wystarczy. Przy zabawie w soft BDSM mogą to być np. szarfy do krępowania nadgarstków, opaska na oczy oraz piórko do łaskotania lub mini pejczyk do delikatnych klapsów. Jeśli zaś chodzi o bardziej odważne zabawy w tym klimacie, to z całą pewnością przydadzą się wam:
– metalowe kajdanki (wzmagają poczucie zniewolenia),
– szpicruta lub packa do klepania po pośladkach,
– miękkie liny do krępowania (zwykle od długości kilku metrów, zatem można puścić wodzę fantazji podczas ich wykorzystania),
– lubrykant rozgrzewający lub chłodzący.

Warto również zastanowić się nad…


Pruderyjność zwykle nie pozwala nam na zakup wszystkiego, co chcielibyśmy przetestować, jednak dzięki sklepom internetowym i ich dyskretnej wysyłce możemy dziś o wiele bardziej puścić wodzę fantazji erotycznej i zamówić kilka bardziej odważnych zabawek należących już z całą pewnością do kategorii BDSM. Wypróbowaliście już większość urozmaiceń z tego asortymentu? Znudziło się wam krępowanie rąk podczas gry wstępnej? Zasłanianie oczu nie przynosi już tak przyjemnego zaskoczenia, jak kiedyś, a klapsy wam spowszedniały? Może czas najwyższy, by wypróbować jedną z następujących opcji:
– gadżety i akcesoria służące do elektrostymulacji (w tym wibratory),
– masażery intymne z funkcją wibracji lub ssania (np. sutków),
– stymulatory łechtaczki,
– zaciski na sutki,
– lateksowe przebranie (może czas pobawić się w surową nauczycielkę i pokornego ucznia?).
Kierując się szczerością i swoimi potrzebami z całą pewnością wybierzecie właściwe akcesoria.