girl-1303822_1280O ile na początku związku temperatura i atmosfera w łóżku była nieziemska to ostatnim czasem wszystko się zmieniło o 360stopni. Tym razem zamiast miłosnych uniesień dochodzi do rutyny i zwykłej nudy. Istnieją jednak sposoby na to aby podkręcić atmosferę i sprawić, że ten ogień zacznie na nowo płonąć.

Co będziesz zaliczać do rutynowych rzeczy? Z pewnością ciągłe te same pozycje, godziny uprawiania seksu a także miejsce. Postaraj się to wszystko zmienić. U siebie w domu masz tak dużo miejsca, że nie powinnaś mieć problemów ze znalezieniem idealnej ,,miejscówki”. Daj się ponieść swoim fantazjom. Zaproponuj mu seks w łazience, kuchni lub pod prysznicem. Właśnie w taki sposób będziesz mogła odejść od rutyny.

Zastanawiasz się co jest nie tak w twojej sypialni? Nie czujesz tej atmosfery seksu co kiedyś? Koniecznie musisz to zmienić. Przed snem nie staraj się gasić światła i zakrywać automatycznie pod szyję kołdrą. Na pewno na jakość twojego seksu wpływać nie będzie ta piżama. Zamiast tego, spróbuj się ubrać w coś bardziej seksownego. Na pewno możesz pokusić się o jakąś bardziej erotyczną piżamę. Przed snem staraj się nie zgasić światła automatycznie – porozmawiaj szczerze ze swoim partnerem. Jednak tym razem niech to nie będzie zwyczajna pogawędka. Staraj się rzucać tutaj jakieś podteksty erotyczne.

Nudzisz się kiedy twój facet wyjechał w delegację? Nikt nie jest w stanie zaspokoić twojego wysokiego libido? Tym razem zapomnisz o tym problemie. Nie wstydź się odwiedzić sex-shopu. Tam możesz kupić sobie jakiś erotyczny gadżet. Zdecyduj się na coś specjalnego. Będziesz miała ogromny wybór. Jeśli nie chcesz aby w twoją stronę szły plotki pomyśl o tym aby wybrać się do seks shop w jakiejś innej dzielnicy lub złóż zamówienie on-line.

Podkręcaj atmosferę w trakcie dnia. Nie chodź po domu ubrana ciągle w ten sam dres. Zdecyduj się na coś zdecydowanie innego, jakieś seksowniejsze ciuchy. Nie chodzi tutaj o to abyś przebierała się w strój erotyczny pielęgniarki ale bardziej na rozpaleniu jego wszystkich zmysłów.