woman-972851_1280Wiele kobiet ma problem ze swoją atrakcyjnością w łóżku – wstydzą się swojego ciała lub wątpią w swojej umiejętności. Jednak to wszystko można zminimalizować do zera, po zastosowaniu się do kilku praktycznych rad z pewnością można odzyskać swoją wiarę w siebie i seksowny wygląd.

W sypialni, podczas miłosnych uniesień próbuj wyłączyć swoje myślenie. Nie zadręczaj się pytaniami – czy pozycja na pieska będzie ciekawa, czy mam dzisiaj przejąć inicjatywę w łóżku, czy zacząć dzisiaj od seksu oralnego. Zamień te wszystkie głębokie przemyślenia na działanie. Nie warto działać ,,schematem”, zaufaj swojej intuicji. Jeśli zależy Ci na udanym seksie pokaż swojemu partnerowi, że potrafisz odlecieć. Nie raz pewnie mogłaś czytać opinie na forach lub słyszeć opowiadania swoich znajomych, że się kompletnie zapomniało w miłosnym uniesieniu a sam akt fizyczny był kosmiczny. Idź za głosem serca, nie próbuj opanować swoich żądzy i spełnij swoje erotyczne marzenia.

Czy za każdym razem kiedy się przed nim rozbierasz myślisz negatywnie o swojej figurze? Takie myślenie jest błędne. Nie myśl, że te fałdki na biodrach bądź na pupie automatycznie Cię przekreślają. Czy w czasie seksu twojego partnera może to interesować? Raczej, nie. Jeśli porównujesz się do modelek to powinnaś uświadomić sobie to, że one przeważnie w kolorowych pismach są po ogromnych przekształceniach komputerowych i to nieziemskie ciało to Photoshop. Pokojach siebie taką jaką jesteś.

Czujesz, że masz większe potrzeby jak kiedyś. Chciałabyś aby seks odbywał się częściej? Jesteś na jak najlepszej drodze. Aby tak się stało wystarczy, że zasugerujesz swojemu partnerowi o zwiększeniu liczby seksu w trakcie tygodnia. Po co się kochać tylko raz ,,odświętnie” na niedzielę? Raz się żyję, dajcie się ponieść swoim żądzom co raz częściej. Tyle marzeń możecie razem spełniać. Jeśli masz jakieś fantazje erotyczne to staraj się je spełnić ze swoim partnerem.

Jeśli nie masz pomysłu jak podkręcić atmosferę w łóżku, próbowałaś z partnerem już wiele rzeczy to spróbuj porozmawiać ze swoimi koleżankami. Nie chodzi o to abyś wyjawiało swoje wszystkie intymne tajemnice np. że twój facet ma małego, polega to bardziej na wymianie swoich doświadczeń.

Nie bądź za każdym razem delikatną dziewczynką. Stań się także wulgarną kobietą, która lubi bardziej pikantne słowa. Nie decyduj się każdym razem mówić na intymne części ciała w jakiś śmiesznych skrótach typu ,,Wacek”, ,,John” bądź ,,myszka”, zamiast tego nazwij wszystko po imieniu próbując określać to jako twardy penis, wagina bądź łechtaczka. Na efekty nie będziesz musiała długo czekać, twojemu partnerowi bardzo chętnie spodoba się taka forma zdań.

Czy sport to seks? Na pewno, nie. Nie próbuj traktować go jako dyscypliny sportowej. Wczuj się w potrzeby partnera, zbliżcie się do siebie i spędźcie miło grę wstępną. Tobie chyba również nie zależy na tym aby twój facet bił rekord świata w najszybszym zakończeniu stosunku przez błyskawiczny wytrysk.

Nie popadaj za każdym razem w rutynę. Zdecyduj się na to aby wspólnie spełniać wasze wizję. Daj mu czasem szansę na to aby to właśnie on był całkowitym panem sytuacji. Zdecyduj się być jego uległą ,,suczką”, której tylko zależy na najlepszym na świecie seksie i jeździe bez trzymanki. Wyobraźcie sobie to, że odgrywacie role jak w najlepszym filmie dla dorosłych. Warto w taki sposób podkręcić od czasu do czasu atmosferę w łóżku.

Czujesz, że twoje libido spada niemiłosiernie? Czasem nawet nie masz ochoty na seks? Dla Ciebie jest świetne rozwiązanie, które związane jest ze sportem. Zacznij uprawiać jakąś aktywność fizyczną. Dzięki niej możesz bardzo dużo zyskać – bardziej jędrne ciało, wzrost endorfin(hormonów szczęścia) a także zwiększenie pewności siebie. Poprzez codzienną dawkę sportu wpłyniesz na to, że będziesz miała niesamowitą ochotę na seks. Za sprawą endorfin będziesz w stanie podkręcić swoje libido o 360 stopni.

Zaskocz go czymś w łóżku. Uświadom sobie to, że twój facet może mieć fantazję o których nie chcę Ci nawet powiedzieć. Tym razem zamiast pytać go wprost zaserwuj mu najlepszej jakości striptiz w twoim wykonaniu. Zobaczysz, że jego reakcja będzie bardzo pozytywna. W taki sposób podkręcisz tą atmosferę i pokażesz się ze strony niegrzecznej dziewczynki.

Bądź spontaniczna. Zdecyduj się z nim to zrobić zupełnie niespodziewanie, przed pracą lub bezpośrednio przed wyjściem na jakąś imprezę. Jeśli będzie adrenalina i ryzyko to możesz się spodziewać tego, że ten seks będzie trzeba zaliczyć do bardzo udanych.