Couple kissing and drinking on the bed in bedroom

Pierwszą rzeczą, na jakiej należy się skupić się jest stanowisko. Co chcesz z tego seksualnego kontaktu- pożądliwej jednej nocy czy też ma być to początek wieloletniego związku?

Na pewno ma nic złego w seksie na jedną noc. Jest to coś niezwykle ekscytującego – seks z nieznajomym, absolutnie żadnych zobowiązań. Wiele kobiet czuje to w ten sposób nie tylko mężczyźni. To, na co wszyscy musimy uważać to, by obie strony traktowały to podobnie.

Nikt nie lubi być traktowany jak przedmiot. Nikt nie lubi być wykorzystywany do celów kogoś innego. Mężczyźni zazwyczaj wykorzystują kobiety jako obiekty seksualne. Ale równie często kobiety traktują mężczyzn jak przedmioty sukcesu. Co to znaczy traktować osobę jako obiekt? Oznacza to, że używasz tej osoby, aby dostać to, co chcesz, bez szczególnego uwzględnienia co ta druga osoba czuje. W tym przypadku jest to seks.

Gdy masz ochotę na seks i robisz dlatego wszystko niezbędne aby do tego dojść – używasz kobiety jako obiekt seksualny. Możesz kłamać o tym, co naprawdę się dzieje. Możesz udawać, opiekować się nią lub być nią zainteresowany, ale wszystko, czego naprawdę chcesz to jest wcześniej określone i chodzi o seks. Jak już dostaniesz to, czego chcesz, możesz zniknąć i nigdy nie usłyszy od ciebie ani słowa. Nie dzwonisz. Nie może nawet powiedzieć cześć na ulicy. Możesz czuć pogardę i obrzydzenie do niej za to, że uprawiał seks z tobą. Ale to jest tak naprawdę ukryta formą samodzielnej pogardy i nienawiści do siebie za to jak traktowałeś kobiety. To jest bardzo niezdrowe i na dłuższą metę sprawi, że staniesz się samotny, zgorzkniały i cyniczny. Nie jest to recepta na szczęście.

Szybki seks między dwójką zgodnych dorosłych przy założeniu, że oboje rozumieją, co się dzieje jest ok. Niezobowiązujący seks, który obie strony rozumieją jest w porządku. Nie będą wymieniać adresów lub telefonów. Sytuacja ta zajmuje wysokie miejsce na liście najczęstszych fantazji zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Seks może być bardzo gorący i namiętny. Obie osoby mogą poczuć niezwykłą swobodę i być gotowi popuścić swojej fantazji całkowicie, odrywając się od zwykłej nieśmiałości seksualnej i powściągliwości. Często będą eksperymentować.

Istnieją tylko dwie zasady jeśli chodzi o niezobowiązujący seks. Są to bardzo proste zasady.

Zasada nr 1: obopólna zgodą na wszystko jest obowiązkowa. Przez „obopólną zgodę rozumiemy, że wszystkie aspekty kochania są uzgodnione przez obie strony. Gdy twój partner mówi: „Nie chcę tego robić” lub „stop, to boli” należy natychmiast się zatrzymać.

Zasada nr 2: Nie staraj się jej czy jego później odnaleźć!

Wzajemne zgoda na wszystko jest obowiązkowa. Oprócz tej reguły istnieje kilka innych, o których warto pamiętać. 2. Wielki szacunek jest obowiązkowy. 3. Bardzo opiekuńczy stosunek jest obowiązkowy. 4. Szczera komunikacja jest obowiązkowa.