feet-224680_1280Z pewnością jest taki rodzaj zbliżenia, które lubią dwie strony. Zarówno faceci jak i kobiety. O jakim rodzaju seksu tutaj mowa? Oczywiście, że chodzi o oralny. Na pewno należy go zaliczać do bardzo przyjemnych a także gorących. Za sprawą języczka jedna strona może uczynić prawdziwe cuda i doprowadzić do rozkoszy swoją drugą połówkę. Warto wiedzieć w jaki odpowiedni sposób należy do tego podchodzić. Dowiedz się w jaki sposób możesz zrobić swojemu parterowi dobrze ustami.

Najważniejsza rzecz powinna dotyczyć tego abyś poczuła się w jakiś sposób komfortowo. Ustal odpowiednio pozycję w której zamierzasz to zrobić. Powinnaś zdecydować czy wolisz robić mu dobrze ustami klęcząc czy może wybierasz pozycję na leżąco. Uświadom sobie, że w tego rodzaju zbliżenia to właśnie Ty gwarantować będziesz głębokość a także charakteryzować własne tempo.

Na samym początku warto rozpocząć delikatnie. W tym przypadku delikatne i subtelne pocałunki w szyję, usta i okolice intymne będą bardzo wskazane. Warto w taki sposób wprowadzić go do gry wstępnej. Do udanych rzeczy jakie należy zaliczać warto powiedzieć o czułych słówkach, takich pikantnych mogących go odpowiednio rozbudzić. W tym przypadku zdecyduj się na to aby mu powiedzieć przykładowo ,,mój języczek zapewniać Ci będzie orgazm najwyższy”.

Następnie przyłóż się do tego aby rozpocząć właściwie rozbieranie go. Należy to robić w delikatny sposób, powoli zacznij odsłaniać jego majtki lub bokserki. Jeśli to wykonasz możesz mu od razu powiedzieć, że to Ty właśnie liczyłaś na taki sprzęt i to właśnie on poczuję się jak w siódmym niebie. Te pierwsze pocałunki nie powinny być w żaden sposób nachalny. Należy się zdecydować na to aby były odpowiednio delikatne. Powolne ruchy języka na samym początku na pewno gwarantować będą to iż facet nie będzie mógł się doczekać twoich dalszych kroków. Zacznij to robić najpierw powoli a później już z odpowiednim tempem zacznij to wszystko kontrolować. Aby wzmocnić doznania możesz do tego także dołożyć swoje zwinne palce.

Jeśli będziesz go miała w ustach musisz być świadoma tego, że nie możesz ugryźć tego penisa gdyż to niestety nie spowoduję zachwytu u twojego partnera. Możesz także zacząć lizać jego inne części intymne a w tym przypadku jądra. Zacznij je także pieścić. W tym przypadku liczyć się będzie twoja inicjatywa. Nie możesz w żaden sposób o tym zapominać.

Po twojej technice zdecyduj się na to aby twój facet sam zadecydował gdzie chcę zakończyć. W tym przypadku warto pomyśleć o tym aby mu pozwolić to zrobić na twoje usta, piersi lub po prostu w twojej buzi. Warto próbować każdy rodzaj kończenia. Chociaż większa część facetów ze względu na swoje dominujące podejście tak chętnie lubi kończyć na buzi partnerce. Kiedy będzie już prawie koniec daj dokończyć dzieła facetowi. Powinien wziąć go w swoją rękę a następnie na twoją uroczą buźkę oddać wszystko to co nazbierał za sprawą twojego magicznego języczka. To na pewno będzie dla niego niesamowity orgazm i rewelacyjne uczucie. Warto go to tego doprowadzić.