female-832266_1280Znudziło Ci się to, że twój facet przejmuję w sypialni inicjatywę. Zamierzasz mu teraz opowiedzieć o swoich marzeniach? To bardzo dobrze właśnie poprzez aktywną akcję możesz go zaskoczyć odpowiednio w łóżku. Są odpowiednie sposoby, które tak właściwie Ci w tym pomogą.

Tym razem nie ukrywaj swoich fantazji erotycznych. W tym przypadku podziel się z nimi ze swoim partnerem. Powiedz, że chciałabyś abyście to zrobili od tyłu a Ty byś miała jakąś opaskę na swoich oczach. Jeśli nigdy o tym nie oznajmisz swojej drugiej połówce to tak w zasadzie nie dowiesz się jego odpowiedzi na to. Zapytaj go również o jego fantazjach. Może w jego marzeniach to Ty byłaś pielęgniarką a on twoim pacjentem.

Poprzez to, że otworzysz się przed nim mentalnie a także psychicznie rozwiejesz bardzo szybko tą atmosferę stresu. Zdecyduj się na bardziej odważne kroki. Tym razem staraj się go dotykać tak jakby to miał być twój ostatni dotyk. Warto się zaangażować swoją rolę najlepszej kobiety w łóżku dla faceta.

W czasie seksu oralnego pod żadnym względem nie możesz się śpieszyć. Daj mu się delektować tą chwilą kiedy to właśnie Ty wprowadzasz go w taki niesamowity stan. Tutaj także wykaż się swoim entuzjazmem. Daj mu do zrozumienia to, że wiesz w jaki sposób się za to zabrać. W tym przypadku pomyśl o tym aby także skorzystać ze swoich rąk.