wtorek , 31 Maj 2016
Nowe
You are here: Home » Seks

Category Archives: Seks

Szybki numerek i jego zalety

beauty-422700_1280

Nie lubisz rutyny w łóżku, zależy Ci na tym aby w końcu coś się zaczęło dziać? Jest na to świetny sposób – szybki numerek! Daj się ponieść swojej fantazji a z pewnością będziesz mogła liczyć na to, że tym razem twój seks nie będziesz zaliczać do tych monotonnych ,,jak flaki z olejem”. Szybki numerek pomoże Ci z pewnością zapewnić wzrost ... Read More »

Korzyści z masturbacji o których nie miałaś pojęcia

woman-499756_1280

O ile twój partner jest przy Tobie obecny to nie musisz się martwić o to kto zaspokoi Ciebie i twoje potrzeby seksualne. Jednak kiedy jesteś singielką, twoja druga połówka nie jest przy Tobie obecna musisz próbować starać się znaleźć jakiś innych alternatyw. Co to może być? Oczywiście, że masturbacja. Spróbuj docenić jej możliwości i poznać jej wszystkie zalety. Uświadom sobie ... Read More »

Sposoby na monotonię w łóżku

girl-1303822_1280

O ile na początku związku temperatura i atmosfera w łóżku była nieziemska to ostatnim czasem wszystko się zmieniło o 360stopni. Tym razem zamiast miłosnych uniesień dochodzi do rutyny i zwykłej nudy. Istnieją jednak sposoby na to aby podkręcić atmosferę i sprawić, że ten ogień zacznie na nowo płonąć. Co będziesz zaliczać do rutynowych rzeczy? Z pewnością ciągłe te same pozycje, ... Read More »

To spowoduję, że zaskoczysz go w łóżku

female-832266_1280

Znudziło Ci się to, że twój facet przejmuję w sypialni inicjatywę. Zamierzasz mu teraz opowiedzieć o swoich marzeniach? To bardzo dobrze właśnie poprzez aktywną akcję możesz go zaskoczyć odpowiednio w łóżku. Są odpowiednie sposoby, które tak właściwie Ci w tym pomogą. Tym razem nie ukrywaj swoich fantazji erotycznych. W tym przypadku podziel się z nimi ze swoim partnerem. Powiedz, że ... Read More »

Udany seks oralny, dowiedz się jak

feet-224680_1280

Z pewnością jest taki rodzaj zbliżenia, które lubią dwie strony. Zarówno faceci jak i kobiety. O jakim rodzaju seksu tutaj mowa? Oczywiście, że chodzi o oralny. Na pewno należy go zaliczać do bardzo przyjemnych a także gorących. Za sprawą języczka jedna strona może uczynić prawdziwe cuda i doprowadzić do rozkoszy swoją drugą połówkę. Warto wiedzieć w jaki odpowiedni sposób należy ... Read More »

Od teraz nie będziesz już nieśmiała w łóżku

girl-1258739_1280

Na pewno istnieje wiele rodzajów kobiet. Niektóre mogą się w łóżku jak prawdziwe kocice jednak tak w zasadzie można wymieniać takie, które są tak jak ciche myszki. Co należy zrobić aby w łóżku poczuć się bardziej pewnie i zapomnieć o swojej nieśmiałości? Na pewno istnieję kilka sposobów, które mogą w tym idealnie pomóc. O czym należy pamiętać? Jeśli przychodzi ta ... Read More »

Brak seksu a zdrowie

Single-1498067-on_nie_chce_seksu_male

Absystencja seksualna wbrew pozorom nie dotyczy tylko osób nieposiadających stałego partnera. Bardzo często osoby znajdujące się w związkach nie prowadzą uregulowanego życia seksualnego. To tylko z pozoru wydumany problem, gdyż brak kontaktów seksualnych może niekorzystnie odbyć się na stanie zdrowia. Przede wszystkim: im dłuższa przerwa, tym bardziej problematyczny powrót do uprawiania miłości. Przy ponownym podjęciu współżycia kobiety często narzekają na ... Read More »

Liczba partnerów seksualnych Polaków

635811965851054141

Liczba partnerów seksualnych to kwestia nadal drażliwa. Stanowi problem nie tylko w związkach, ale także staje się polem do obserwacji dla socjologów. Obiegowa opinia głosi, że mężczyźni z reguły liczbę kochanek zawyżają, gdyś spotyka się to ze specyficznym odbiorem społecznym i postrzeganiem takiego osobnika jako bardziej męskiego i cieszącego popularnością. W przypadku kobiet zaś większa liczba partnerów seksualnych nie jest ... Read More »

Sex dla pełnoletnich

super-sex-po-ten-afrodyzjak-siegaj-ostroznie

Obecnie treści przeznaczone dla osób pełnoletnich bardzo często są wystawione w taki sposób, że każde dziecko ma do nich dostęp. Dlatego warto jest zwrócić na to uwagę, a sami również zauważymy, że treści dla dorosłych są ogólnodostępne. Wiadomo, że jeśli dziecko nie jest pełnoletnie to nie będzie mogło zakupić żadnej gazety właśnie o takiej tematyce. Czy rzeczywiście można uchronić dziecko ... Read More »

Aby urozmaicać swój seks w sypialni

woman-506120_1280

Po raz kolejny po wspólnym seksie brakować może czegoś wielkiego, braku uniesienia i ciągłej nudy. Warto uatrakcyjnić swój seks poprzez odpowiednie gadżety erotyczne. To one w bardzo dużym stopniu pomagać mogą w bogatszym seksie, pełnym uniesień. W tym artykule można przeczytać o samych korzyściach ze stosowania poszczególnych gadżetów do naszej sypialni. Na pewno na pierwszym miejscu warto postawić wibrator. To ... Read More »