woman-1320810_1280Odnosisz wrażenie, że twoje podniecenie nie jest tak jak kiedyś a ta chemia w związku i łóżku odeszła już dawno na dalszy plan? Tym razem należy pomyśleć o tym aby wznieść jakiś ogień namiętności. Są jednak sposoby, które w pewien sposób mogą napędzać twoje libido.

Na samym początku pomyśl nad afrodyzjakami. Dlaczego takiego rodzaju rozwiązanie? Co prawda brak w naszym świecie jakiegoś eliksiru miłości ale jednak mając afrodyzjak można w pewien sposób rozbudzić swoje zmysły. Warto skorzystać z tego rozwiązania aby poziom libido podnieść do góry.

Co może szkodzić twojemu libido? Przede wszystkim ta sytuacja, która polega niestety na nałogowym paleniu. Warto odejść od tego zachowania. Dlaczego tak należy postąpić? Przede wszystkim nikt nie ma zamiaru próbować pocałunku z osobą od której można wyczuć zapach papierosów.

Aby być bardziej odważnym w swoich miłosnych podbojach warto się zdecydować na jakiś drink na odwagę – najlepiej napić się jednego wina lub po prostu drinka aby mieć wrażenie, że nastrój do seksu jest wyśmienity. W taki sposób można także rozluźnić tak napiętą atmosferę.

Do tego aby seks był bardziej udany a libido było jeszcze wyższe warto pomyśleć o tym aby pozbyć się problemów związanych z nadwagą. Dlaczego to jest tak ważne? Przede wszystkim nadwaga niekorzystnie będzie wpływać na samopoczucie a dodatkowo powodować jakieś powikłania związane z naczyniami krwionośnymi a to właśnie one będą zmniejszać właściwy dopływ do krwi.

Przez co najlepiej wzmocnić swoje libido? Należy się nastawić na uprawianie regularnie jakiegoś sportu. Co należy pod tym rozumieć? Przede wszystkim warto wybrać jakąś aktywność fizyczną, która może pobudzić nasze mięśnie do wzmożonego ryzyka. To właśnie dzięki temu można zwiększyć swój testosteron. Poprzez chodzenie na siłownię, boks lub mma można w zdecydowany sposób poprawić swoją pewność siebie.

Jaka powinna być dieta przy niskim libido? Warto się decydować na jakieś posiłki o małych wartościach odżywczych typu – słodkie napoje lub fast-foody? Oczywiście, że NIE! Należy się zdecydować na to aby odżywiać się regularnie. O czym warto pamiętać? Przede wszystkim aby spożywać 5 lub 6 częstych posiłków. Do swojego jadłospisu należy dorzucić wypijanie przynajmniej 1,5 litra wody a także dawkę owoców. Należy odejść od swoich złych nawyków gdyż one nie będą napędzać naszego libido w łóżku a nasza partnerka/partner nie będzie miał przyjemnego widoku jeśli na ustach zobaczyć okruchy po frytkach czy ketchupie.

Szczera rozmowa, czy ona w jakiś sposób może wpływać na rodzaj seksu? Oczywiście, że TAK! Szczera rozmowa na temat pragnień seksualnych i fantazji w łóżku może w pewien sposób pobudzać was do tego aby podjąć odpowiednie kroki zmierzające do tego aby w pewnym momencie do seksu dołączyć jakiś gadżet erotyczny. W tym przypadku druga połówka może opowiedzieć ukrytą fantazję, którą chciałaby przeżyć ze swoją drugą połówką. Należy o tym rozmawiać bo już tylko przez to można się czuć niesamowicie gotowym do seksu.

Należy zaakceptować swoje ciało. Przed uprawianiem seksu nie należy patrzeć do lustra i stwierdzać z negatywnymi emocjami, wyglądam beznadziejnie lub mam tam trochę za dużo tłuszczu Nie warto popadać w kompleksy ponieważ warto sobie uświadomić to, że druga połówka akceptuję nas bez względu na wszystko. Przez sposoby wyżej można poprawiać swoją sylwetkę w regularny sposób. Chodzi tutaj głównie o prawidłowe odżywianie a także czynne uprawiane sportu. Wszystkie kształty nabiorą odpowiedniego wyglądu a to na pewno korzystnie wpłynie na jakość seksu.

W jaki sposób rozgrzać atmosferę przed przystąpieniem do prawdziwego kochania się? Należy przede wszystkim pomyśleć o tym aby zorganizować sobie pewnego rodzaju masaż. Dlaczego to jest tak ważne i polecane przez wszystkie pary z dłuższym stażem? W taki sposób można rozładować swoje napięcie a także rozluźnić swoje napięcie. Warto przeczytać ważne informację na temat technik masażu aby starać je zastosować w przypadku swojej drugiej połówki. Na pewno tak delikatny dotyk partnera/partnerki powodować będzie stan wysokiej radości i podniecenia.

Na samym końcu można także pomyśleć aby zacząć oglądać filmy dla dorosłych. Warto wybrać takie gdzie można zobaczyć swoje prawidłowe techniki do łóżka. Na pewno para w taki sposób może się idealnie nakręcić i właśnie przez to wznieść swoje pożądanie na zupełnie inny poziom. Należy o tym pomyśleć starając się układać wspólne plany na miłosny weekend. Nie można tego w żaden sposób pomijać gdyż to będzie niewskazane w przypadku udanego stosunku.