girl-1258739_1280Na pewno istnieje wiele rodzajów kobiet. Niektóre mogą się w łóżku jak prawdziwe kocice jednak tak w zasadzie można wymieniać takie, które są tak jak ciche myszki. Co należy zrobić aby w łóżku poczuć się bardziej pewnie i zapomnieć o swojej nieśmiałości? Na pewno istnieję kilka sposobów, które mogą w tym idealnie pomóc. O czym należy pamiętać?

Jeśli przychodzi ta odpowiednia chwila warto się zastanowić nad tym aby być osobą, która tak w zasadzie jest kimś zdecydowanie innym niż w przypadku codziennego dnia. Nawet nieśmiała dziewczynka powinna dać się ponieść wyobraźni. W tym przypadku należy powiedzieć o tym aby zaskoczyć swojego partnera czymś w łóżku. W tym przypadku należy powiedzieć o tym aby zrobić coś szalonego. Na pewno seksowny strój nauczycielki czy pokojówki nie będzie pasować do twojego stylu. Jednak czasem można pomyśleć o tym w inny sposób – moja druga połówka zobaczy, że ja jestem odważna i może w końcu dzisiaj będzie chciał ze mną spełnić moje ukryte fantazje seksualne. Aby się do tego przekonać wystarczy obejrzeć występ koncertowy największych gwiazd muzycznych np. Pussy Cat Dolls lub Beyonce. Sama zauważysz właśnie to, że one potrafią doskonale emanować swoją seksualnością i seksapilem przed milionami widzów. Nie ma powodów do tego abyś się czegoś wstydziła przed swoją drugą połówką.

Zrób coś o czym tylko marzyłaś w swoich myślach. Co to dokładnie może być? Po prostu daj się ponieść emocjom i wskocz w jakąś prowokującą bieliznę. Czasem zdaj sobie sprawę z tego, że możesz idealnie odgrywać rolę jakiejś aktorki w pełnometrażowym filmie dla dorosłych lub grasz rolę w jakimś serialu w scenie miłosnej.

Czy muzyka może wzmocnić twoją pewność siebie? Oczywiście, że TAK! W tym przypadku nie chodzi o to aby włączyć swój ulubiony gatunek muzyczny np. disco polo czy rock. Warto znaleźć takie kawałki, które kojarzyć Ci się będą z seksem.

Ty także możesz go w odpowiedni sposób rozgrzać. W jaki sposób pokażesz, że jednak w tym momencie on nie będzie przejmował inicjatywy i nie będzie rozdawał kart? Przede wszystkim zdecyduj się na bardziej pikantne teksty. W tym przypadku możesz wymyślić coś na co nigdy byś się nie odważyła powiedzieć w gronie rodzinnym lub gdzieś na mieście. Najlepiej będzie jeśli po prostu powiesz do niego ,,Niegrzeczna dziewczyna liczyła na takiego łobuza z którym może robić cuda”. Daj się ponieść swojej fantazji tylko po to abyś mogła podkręcić w pewien sposób całą atmosferę.

Zdecyduj się na to aby po prysznicu skorzystać ze swoich wyjątkowych perfum. W tym przypadku warto się zdecydować na to aby skorzystać z flakonika, który tak w zasadzie jest przez Ciebie używany bardzo rzadko – ważne spotkanie biznesowe, rozmowa z szefem lub interview.

Jeśli chodzi o przejmowanie inicjatywy to tym razem Ty powinnaś być bardziej aktywna. W czasie seksu powinnaś dominować. Wybieraj takie pozycje w których to Ty będziesz na górze a także Ty będziesz decydować o całym zbliżeniu. Czasem daj mu jakiś rozkaz, że pierwsza pozycją od której zaczniecie zbliżenie związana będzie z tym aby on Ci zrobił dobrze swoimi ustami.