Na pewno każdy z nas ma swoje specyficzne działania. Niektórzy nie mogą rozpocząć dnia jeśli nie napiją się kawy, inni natomiast po obiedzie muszą się zdecydować na drzemkę. Czy w związku zasady nawyków również obowiązują? Oczywiście, że TAK! Pary, które się do nich stosują mogą mówić o tym, że są do siebie idealnie dopasowane.

Jeśli uprawiacie wspólnie jakąś aktywność fizyczną to możecie się określać mianem udanej pary. To na pewno ona może wzmocnić wasze relację i to właśnie za jej sprawą wspólnie będziecie podnosić swoje libido. Biegając razem możecie liczyć na to, że wieczorem wasz czas będzie naprawdę bogaty w pełne uniesienia.

Trzymanie się za ręce to także dobry znak na to, że jesteś do siebie idealnie dopasowani. Bez względu na wasz wiek i długość stażu związku charakteryzować to może pary, które nieustannie zamierzają wzmacniać swój ,,ogień”. Trzymanie się za ręce może świadczyć o tym, że nie jesteście ze sobą skłóceni i nie wstydzicie się pokazywać innym, że jesteście parą. W taki sposób możecie tryskać szczęściem i spodziewać się tego, że wzrost waszych endorfin może być błyskawiczny.

Pamiętanie o najważniejszych rocznicach i wspólne ich obchodzenie. Na pewno to dobry sygnał świadczący o tym, że jako para jesteście do siebie dopasowani i nie zapominacie o najważniejszych datach. Jeśli masz w swoim związku faceta, który tak naprawdę ma pamięć o dacie pierwszej randki to powinnaś się cieszyć gdyż taki mężczyzna to prawdziwy skarb.

Jeśli każdego dnia staracie się jeść wspólnie to miej świadomość tego, że tak naprawdę w waszym związku jest bardzo dobrze. Uświadom to sobie i nie próbuj denerwować daniami swojego partnera – jeśli wiesz, że on nie lubi zupy ogórkowej to postaraj się nią unikać. Spróbuj zrobić jakąś inną i w tym przypadku postaw na pomidorową.

Kiedy piszecie do siebie sms jeśli jesteście gdzieś w delegacji na dobranoc lub powitanie to właśnie taka niewielka wiadomość tekstowa może świadczyć o tym, że tak naprawdę wasz związek jest udany. Z pewnością taki nawyk warto przypisywać do par, które cieszą się wzajemnych zaufaniem i szczęściem.