Twój związek się rozpadł. Twoje życie seksualne jest nudne. Chcesz to zmienić ale nie wiesz co najlepiej zrobić? Zdecyduj się na masturbację ponieważ to ona posiada bardzo wiele korzyści.

Z pewnością taka chwila rozkoszy solo ułatwi Ci rozładować całe odreagować swoje napięcie. Twoja praca jest stresująca? Pomyśl o tym aby po przyjściu z pracy odrzucić złe myśli i na chwilę zająć się sobą. Najważniejsze będzie to kiedy w czasie kąpieli skorzystasz z jej zalet – możesz wykorzystać w tym celu gadżety, które znajdują się w twojej wannie. Zdecyduj się na urozmaicenie twoich chwil spędzonych w łazience. Poprawisz sobie humor a po wyjściu z kąpieli będziesz niesamowicie odprężona.

Zdarzało Ci się udawać orgazm w czasie stosunku a tak właściwie nie odczuwałaś żadnej przyjemności? Wiedz o tym, że masturbacja zapewni Ci skupienie uwagi na samej sobie. Tym razem nie będziesz musiała niczego udawać. Zapewnisz sobie chwilę rozkoszy i w tym przypadku nie postawisz na pierwszym miejscu tego w jak najlepszy sposób musisz zaspokoić swojego partnera.

Masturbacja to bezpieczny seks. Nie musisz się zabezpieczać, onanizując się nie doprowadzisz do niechcianej ciąży. Tabletki antykoncepcyjne i masturbacja? To dwa różne światy! Nie musisz ponosić żadnych wydatków, które są związane z twoją chwilą na rozkosz.

Przez częstą masturbację będziesz w stanie o wiele łatwiej osiągnąć swój orgazm. Jak to się mówi – trening czyni mistrza. Wykorzystaj tą chwilę kiedy nie masz partnera. Zdecyduj się na to, że na weekend zamiast czytania książki pomyślisz o czymś bardziej niegrzecznym. Wykorzystaj swój gadżet, który skrywasz w swojej szafce i zrób z niego właściwy ,,pożytek”. Chwile bez drugiej połówki nie muszą być zmarnowane.

Masturbując się możesz poprawić swój humor. Jeśli na co dzień nie masz odpowiedniego nastroju do żartów, bardzo często jesteś opryskliwa dla innych osób to w tym przypadku pomyśl o tym aby wykorzystać korzyść onanizowania się. Na pewno to dobry sposób do tego abyś mogła wzmocnić poziom endorfin, które są odpowiedzialne są za produkcję hormonu szczęścia.

Style masturbacji zależą tylko i wyłącznie od Ciebie. To Ty będziesz decydować się na to, który punkt zamierzasz stumulować. W tym celu możesz wykorzystać wibrator, kulki gejszy a nawet swoje zwinne palce. Masz bardzo duże pole do popisu. Do tego abyś to zrobił jak najlepiej potrafisz pomyśl aby wprowadzić odpowiedni nastrój. Jak tego dokonasz? Przede wszystkim wprowadź się w stan dobrej atmosfery. Zacznij przypominać sobie przyjemne chwile, które przeżywałaś ze swoim partnerem. Możesz także zacząć fantazjować o swoim idolu z dzieciństwa. Na pewno posiadasz jego zdjęcia gdzieś w szafce. Zdecyduj się na to, że wymyślisz ciekawą fantazję. To na pewno idealny sposób na to aby zredukować swoje napięcie, które towarzyszy Ci od początku dnia.

Masturbacja polega na umileniu sobie życia. Na okres braku seksualności ze względu na brak partnera zdecyduj się na to, ze zajmiesz się wyłącznie sobą. Nie musisz oczekiwać od nikogo tego, że ktoś będzie Cię mógł zaspokoić. Wystarczy, że sama spróbujesz pokochać samą siebie. Twoja wyobraźnia może Ci tylko w tym pomóc. Wykorzystaj swoje wszystkie atuty kobiecości, spróbuj wykonać strptiease jak w najlepszym filmie erotycznym. Tym sposobem zobaczysz, że twoje krągłości są naprawdę seksowne i nie powinnaś mieć powodów do kompleksów. Jeśli masz większe lustro to wykorzystaj go do tego aby wykonać jakiś popisowy numer. To będzie dla Ciebie dobra zabawa.