seks-na-swiecie-4fe2e9ac42edfaaaaae87c86-bece4356b_472b3aSeks och seks! Tak długo, jak czujesz się sexy, wątek z twoich myśli biegnie wzdłuż linii orientacji seksualnej. Może to być albo seks heteroseksualny, biseksualny seks czy też seks homoseksualny – ale zawsze chodzi o seks.

Miłość heteroseksualna to jest to, co społeczeństwo uważa za normalna praktykę seksualną, ale prawda jest taka, że bez względu na orientację seksualną- każdy szuka miłości. Nikt nie ma prawa Cię osądzać, tak długo, jak nie łamiesz prawa z racji popędu seksualnego.

Każdy kocha historie dotyczące seksu, ponieważ są one dobre dla pobudzenia seksualnych fantazji, ale dyskrecja jest normą, bo ludzie uważają, że jest to temat tabu. Dlatego właśnie w Internecie można tak licznie znaleźć darmowe sex historie i darmowe filmy – strony z nimi są szczególnie uczęszczanymi przez nastolatków, którzy zaczynają odkrywać swój popęd seksualny?

Choć seks jest oczywistym źródłem życia i prokreacji, nie jest to wyłącznie realizowane w celu prokreacji. Małżeństwa nie kochają się jedynie za każdym razem, gdy chcą mieć dzieci. Często angażują się w seks hardcore, stosując te same pozycje seksualne, które oglądali w filmie. Małżeństwa chętnie korzystają z seksu oralnego i analnego.

Seks jest spełnieniem tęsknoty do wewnętrznej cielesnej przyjemności. Wszyscy ludzie mają swoje własne punkty przyjemności.

Seks jest to również święta praktyka duchowa, która przekracza wszelkie zahamowania. Mimo, że większość ludzi będzie w stanie zrobić wiele, aby ukryć swoje prawdziwe uczucia seksualne, ponieważ boją się tego, co społeczeństwo będzie mogło powiedzieć lub zrobić, to zachowania seksualne są czymś co nami w jakiś sposób rządzi. Większość ludzi angażuje się w gry erotyczne, sex darmowe filmy i zabawki erotyczne – jest to sprawa osobistego wyboru, aby zaspokoić głód seksualny.

Różnice seksualne?

Kiedyś człowiek na słowo seks międzyrasowy zmarszczył brwi – ale to i tak nie powstrzymało białych, którzy byli skłonni, od tego by kochać się z ludźmi z innej rasy. Niektórzy ludzie angażują się w seks gejowski bo faworyzują seks z innymi mężczyznami. Ci ludzie brzydzą się seksu z płcią przeciwną, tak jak niektóre kobiety angażują się w seks lesbijek, ponieważ wolą one seks z kobietami i czują odrazę na myśl o seksie z mężczyznami. Niektórzy ludzie myślą tak liberalne o seksie, że kochają się z przedstawicielami obu płci. Inni decydują się na seks ze sobą w drodze masturbacji.. Interesujące jest to, że można też zaobserwować wiele zachowań społecznych podobnego rodzaju również na zwierzętach.

Kontrowersje wokół seksu i homoseksualistów stały się głośnym tematem. Ale seks jest to prywatna praktyka, która nie odbywa się w otwartej przestrzeni publicznej lub w pracy. Nikt nie powinien być pozbawiony swojej społeczności tylko ze względu na swoją orientację seksualną. To nie ma sensu. Jednak pamiętaj niezabezpieczony seks – bez względu na to czy jest to seks oralny, seks analny czy klasyczna penetracja jest głupi, delikatnie mówiąc co niesie ze sobą potencjalne zagrożenie, szczególnie jeśli zmieniasz partnerów często.