cleavage-443120-mWibrator to dość kontrowersyjny gadżet. Jedna kobiety czerwienią się na samą myśl o użyciu urządzenia, które jest niemoralne, podczas gdy dla innych jest to sposób na łatwy orgazm bez konieczności posiadania u boku faceta. Ale nie brakuje też kobiet nieśmiało zastanawiających się, jak i to jest użyć wibratora. Ba, zdarza się nawet, że już go posiadamy, ale nie za bardzo wiemy, jak się nim posługiwać, by faktycznie móc czerpać z niego przyjemność. Postaramy się więc podpowiedzieć, jak rozpocząć przygodę z zakupionym wibratorem.

Odpowiednie podejście – przede wszystkim

Zanim zaczniemy korzystać z wibratora – najlepiej jeszcze przed jego zakupem – koniecznie wyzbądźmy się myśli, że erotyczne gadżety są formą dewiacji. Taki sposób postrzegania, sprawi, że kobieta nie będzie w stanie czerpać satysfakcji z użytkowania wibratora, nie mówiąc już o tym, że orgazm będzie po prostu niemożliwy. Zamiast tego odczuwać będzie ona skrępowanie, wstyd, a nawet zupełnie niepotrzebne poczucie winy. Z wibratorów korzystają przecież nawet kobiety w związkach, i to udanych. Co więcej, partnerzy doskonale o tym wiedzą i nie mają nic przeciwko, a nawet uczestniczą w zabawach z tym erotycznym urządzeniem.

Przygotuj swoje ciało

Nie lubimy uprawiać seksu, gdy jest nam niewygodnie, a ciało jest sztywne i spięte. Nie inaczej jest podczas zabaw z wibratorem. Zanim więc uruchomimy go i zanurzymy w pochwie, połóżmy się wygodnie na plecach i spróbujmy odprężyć oraz rozluźnić. Aby pozbyć się sztywności, warto puścić ulubioną muzykę i lekko się do niej pokołysać. Na rozluźnienie pomoże również kilka głębokich, regularnych wdechów.

Zanim wibrator trafi do pochwy

Mimo że kobiece ciało jest już rozluźnione i znajduje się w wygodnej pozycji, warto zadbać o odpowiednią rozgrzewkę. Przecież nawet podczas klasycznego stosunku najpierw ma miejsce choćby krótka gra wstępna, która podnieca, rozgrzewa i przygotowuje pochwę do przyjęcia członka. Po pierwsze, w przypadku używania wibratora, który ma przecież suchą (a więc drażniącą) powierzchnię, warto sięgać po lubrykanty, które zadbają o odpowiedni poziom nawilżenia miejsc intymnych. Gdy już nałożymy preparat zacznijmy pieścić nie wnętrz pochwy, a najpierw wargi sromowe oraz łechtaczkę. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że bardzo prosto może doprowadzić do tak zwanego orgazmu łechtaczkowgo.

Na początku łagodnie

Jedne kobiety wolą mocne, intensywne stosunki, drugie wolą łagodne i delikatne ruchy. Jednak w przypadku wibratora lepiej na bok odłożyć kwestię preferencji. Tu najlepiej zawsze zaczynać od łagodnych, niskich mocy, zwiększając je stopniowo. To pozwoli nie tylko przyzwyczaić się ciału do nowych doznań, ale również zaprezentuje różnorodność możliwości urządzenia, pokazując, że każda moc wiąże się z podniecającymi wrażeniami. Czasem może się zdarzyć, że nawet najmniejsza moc będzie podrażniająca. W takiej sytuacji należy przyzwyczaić pochwę do wibratora, stosując go przez bieliznę. Po kilku minutach będzie można spokojnie przejść do bardziej bezpośrednich działań.

Technika używania wibratora

Nie tylko w seksie klasycznym czy oralnym ważna jest technika. Również stosowanie gadżetów seksualnych – a zwłaszcza wibratora – tego wymaga. Przede wszystkim zrezygnujmy z monotonii. Bawmy się wibratorem – zmieniajmy pozycje, moc urządzenia, masturbujmy się wibratorem w różnych pozycjach, eksperymentujmy z ustawieniami – dzięki temu przeżyjemy prawdziwą gamę doznać, a ponadto uda nam się odkryć technikę najbardziej dla nas erogenną.

Bez względu na rodzaj wybranej techniki nadrzędny cel jest zawsze ten sam, czyli doprowadzenie do orgazmu. Jeśli z uwagą wypełniłyśmy wszystkie poprzednie uwagi, nie powinno być problemu z jego osiągnięciem – w końcu kobieta sama odpowiada za stosowaną technikę,wybierając tę, która jest najbardziej podniecająca. Jeśli jednak nie uda się do końca wyzbyć poczucia wstydu, a nawet winy, wówczas osiągnięcie orgazmu może być niemożliwe. Należy też przygotować się do tego, że w wielu przypadkach kobieta potrzebuje nawet godzinnej zabawy z wibratorem, by móc osiągnąć orgazm.

Jeśli naprawdę zależy nam na niezwykłych doznaniach z wibratorem, wygospodarujmy dla tych zabaw dużo czasu. Tylko dzięki temu uda się skutecznie znaleźć najlepszą technikę do tego typu zabaw.