Wiele kobiet jest trochę zdenerwowanych lub po prostu boją się fellatio (seks oralny) – ale sprytna kobieta nauczy się odsuwać lęki i wykonać fellatio, bo wie, że jest to jeden akt seksualny, który sprawi że mężczyzna będzie ją czcić, nie będzie jej oszukiwać i na pewno nie odejdzie do innej.

Widzisz mężczyźni wolą fellatio – a jeśli jesteś gotowa dać mu to – rób to wtedy i tylko wtedy nigdy pod przymusem. Owszem kobieta może mieć fantazje na ten temat, a mężczyzna nie będzie mieć nawet jednej myśli by zdecydować się na oszukiwanie na ciebie jeśli spełnisz to jedno pragnienie, to czego pragnie ponad wszystko. Oto wskazówki jak mu dać największą przyjemność jego życia.

1. W przeciwieństwie do kobiet, które lubią gdy mężczyzna je sporo dotyka i całuje zanim wykonuje cunnilingus, mężczyźni chcą, dostać główną imprezę z jak najmniejszą ilością gry wstępnej. Więc kilka pocałunków na klatce piersiowej, na drodze do jego penisa jest to więcej niż wystarczająco, to będzie budować emocje, a także powstrzyma go od znudzenia.

2. Nawet jeśli nie lubisz ssać jego penisa przynajmniej możesz udawać, że cieszysz się tymi chwilami – kilkoma małymi jękami rozkoszy. Będzie to mogą doładować przyjemność, jaką on otrzymuje od Ciebie.

3. Być może najbardziej przyjemna część fellatio jest to moment gdy zdecydujesz się zabrać go głęboko w usta. Więc niech wejdzie tak głęboko, jak to tylko możliwe, bez dyskomfortu dla ciebie oczywiście. Będzie to w jego pamięci na zawsze, on na pewno będzie zamykać oczy i marzyć o tej chwili gdy wzięłaś go taj głęboko.

Zaledwie trzy proste wskazówki – a będzie to dla niego niezapomniana noc życia, zaawansowany przewodnik fellatio nauczy cię jednak dużo więcej w tym spor różnych pozycji jakich można użyć, aby zwiększyć swoją przyjemność.

Większość kobiet, które są w związku niepokoją się w pewnym momencie w ich życiu że mężczyzna je zdradza, bez względu na to, jak długo byli ze sobą – ziarno wątpliwości jest zawsze. W rzeczywistości ludzie są bardziej skłonni do oszukiwania niż kobieta, ale jest jedna rzecz, która sprawi, że pomyśli jeszcze raz, zanim cię oszuka – to jest t – fellatio.

Widzisz mężczyźni kochają to bardziej niż jakikolwiek inny rodzaj seksu, sama sugestia że dasz mu fellatio doprowadzi go do podniecenia, a sam akt uczyni że spełni wszystkie twoje pragnienia.

Więc jeśli myślisz, że twój partner może być niewierny to fellatio jest to wszystko, czego potrzebujesz, oto podstawy nauki – kilka bardziej zaawansowanych wskazówek.

1. Musisz go drażnić – pierwszą rzeczą, w godzinach porannych będzie szept: wiesz co będzie dzisiaj – to sprawi że będzie podekscytowany przez cały dzień,tylko ty będziesz w jego głowie, to nie ma znaczenia, co kto mu zaproponuje – od razu wróci do domu. Kiedy przychodzi czas – całuj czubek jego męskości i liż go powoli na chwilę przed trzymaniem go w ustach.

2. Spróbuj niektóre odmiany, innymi słowy, możecie spróbować na stojąco lub siedząco, weź go z zaskoczenia, podczas gdy on ogląda telewizję lub jest pod prysznicem. Dzięki temu fellatio będzie zawsze świeże i ekscytujące i będzie was trzymać z dala od nudy.

Wiem, że to wydaje się głupie, ale ten prosty ustny akt seksualny może wstrzymać go od oszukiwania ciebie, a jeśli wziąć pod uwagę, że mężczyźni myślą o seksie co dwie sekundy swojego życia to nie brzmi głupio, ale jak najbardziej dosadnie. Zatem zamiast marudzić daj mu tą rozkosz i spraw, że będzie myślał całe życie tylko i wyłącznie o Tobie! Na pewno zadziała – możesz być tego pewna!