Jedną z najbardziej szokujących, przerażających wiadomości jest ta kiedy małżonek mówi, małżeństwo się kończy, ponieważ znalazł sobie kogoś innego.

Jeśli dbasz o swoje małżeństwo, to teraz jest dobry moment, aby zrewidować pewne podstawy, zanim będzie za późno. Póki co zamieszczam poniżej normalne powody, dlaczego mąż to robi…

1. Za mało pożądania, namiętności – od żony. Jej postawa jest taka, że jeśli ona nie jest w nastroju, to on też nie powinien być. Jej postawa jest taka, że jeśli ona nie jest w nastroju, to jest on uzależniony od seksu i zboczeńcem – jeśli jest w nastroju. I oczywiście, z takim nastawieniem, jest rzadko w nastroju, a nie jest w najmniejszym stopniu zainteresowany W związku z tym on uznał, że jej seksualność nie jest dla niej ważna więc – już wiadomo jak to się może skończyć.

2. Żona nie traktuje męża jako priorytet. Wkłada całe serce w dzieci – on e są w pierwszym rzędzie. Jej matka i siostry są w drugim. Jej przyjaciele i współpracownicy są w trzecim … i po tym wszystkim, ona jest po prostu „zbyt zmęczona” aby mieć energię dla swego męża.

3. Podobnie, jest to typowe dla postawy żony, że jej tata albo jakiś inny człowiek jest najmądrzejszym człowiekiem na świecie … a on jest – głupi. Jeżeli mówi coś, to jest to głupie. Jeśli jej tata albo jakiś inny człowiek mówi to samo, to jest to mądre.

4. Jego żona uważa, że ​​dzieci są jej „własnością”. Zazwyczaj oznacza to, że dzieci robią, co chcą, kiedy chcą. A jeśli mąż próbuje skorygować lub karać dzieci za złe zachowanie, żona interweniuje i się wtrąca.

5. Żona chce się wiele od niego i oddaje to w jak najmniejszym stopniu … i narzeka. Jego żona spodziewa się, że będzie chciał w pełni spełnić każdą z jej materialnych potrzeb … ale jego potrzeby po prostu nie są ważne i konieczne.

6. Jego żona mówi, że potrzebuje wszystkie pieniądze, ale skarży się, że nie ma nic na przyszłość … i insynuuje, że jest nieudacznikiem, że nie mają więcej.

7. Jego żona nie ceni go, nie szanuje, nie potrafi docenić.

A wszystko to … oraz wiele innych postaw i zachowań … od szacunku do dewaluacji drażni wręcz paskudnie. Potem w jego umyśle pojawia się myśl, że istnieje wiele dostępnych pań, wiele kobiet, którzy go cenią i pożądają. Możesz zapytać męża teraz, czy jest szczęśliwy w związku małżeńskim – bez wątpienia powie że jest. Ale czy tak jest naprawdę? To już trzeba liczyć na ten nasz kobiecy zmysł, który otworzy nam oczy i pokaże że być może jest to mężczyzna, o którego choćby nie wiem co – warto naprawdę warto walczyć.